December 4, 2021
Portali Shprehja

Mbledhja e qeverive Shqipëri-Kosovë, ja marrëveshjet që priten të miratohen sot

Ditën e sotme do të mbahet mbledhja mes qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës që do të nisë rreth orës 10:00 në qytetin e Elbasanit.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment