June 18, 2021
Portali Shprehja

Mblidhet sot KAS, shqyrton kërkesat e PD dhe LSI për zgjedhjet në qarkun e Beratit – Iliria News Agency

Mblidhet sot KAS, shqyrton kërkesat e PD dhe LSI për zgjedhjet në qarkun e Beratit – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive në Prishtinë – Iliria News Agency

admin

BE përzë investitorët kinezë, por Gjermania jo – Iliria News Agency

admin

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment