March 29, 2023
Portali Shprehja

Mbrojtësi 29-vjeçar mendon tërheqjen nga përfaqësuesja

Në Francë janë të bindur se, Rafael Varane ka vendosur t’i japë fund përvojës së tij me kombëtaren franceze. 29-vjeçari, kampion bote në vitin 2018, i cili numëron 93 paraqitje për “Les Bleus” dhe 5 gola ka vendosur të tërhiqet, ndërsa shkaqet ende nuk dihen.

Në përfundim të Botërorit “Katar 2022”, Karim Benzema, Hugo Lloris dhe Steve Mandanda njoftuan zyrtarisht tërheqjen e tyre nga kombëtarja franceze

.

Të Ngjajshme

Më 28 mars 1939, Lufta Civile Spanjolle përfundoi

Tom Hanks ka vite që lufton me një sëmundje të rëndë që e mori për shkak të një roli

Cilat janë pesë sipërfaqet më të ndotura në kuzhinën tuaj?

Leave a Comment