November 29, 2021
Portali Shprehja

Mbrojtja e Shqipërisë e pafuqishme! Anglia realizon dy gola brenda 9 minutash. Uzuni, a je normal? (VIDEO)

Vetëm 9 minuta lojë dhe Anglia ka shënuar golin e parë ndaj Shqipërisë. Një goditje dënimi e shkaktuar nga Gjasula ndaj Kane ka bërë që James të krosojë në shtyllën e dytë, aty ku Maguire nuk ka falur me kokë…

Tact Watches

Një gabim i pafalshëm i mbrojtjes që nuk ruante shtyllën e dytë, më së shumti Uzuni, pasi Maguire dihet që është goditës për shtatlartësinë e tij.

Sakaq, largohet Bare i dëmtuar dhe në fushë hyn Qazim Laçi…

Por, rasti i barazimit 1-1 vjen te Uzuni, te cilit i falet topi dhe i vetem perballe Pickford gabon totalisht…

{“videoid”:”1636747457931″,”type”:50,”ratio”:0.75}

9 minuta pas golit te Maguire, nje tjeter Harry, kete here Kane, ka dyfishuar rezultatin (2-0 ne Wembley) Mbrojtja kuqezi totalisht e pafuqishme.

 

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment