May 16, 2021
Portali Shprehja

“Mbylle, pusho”/ Debat i ashpër mes Blerimit dhe Antonelës: Po kush je ti moj?

Blerimi dhe Antonela kanë pasur një debat të ashpër në studio gjatë kohës së publicitetit. Ndërsa moderatorja i bëri të qartë se do të kenë një përballje 4 minutëshe në fund të programit, Antonela refuzoi dhe Blerimi reagoi ashpër duke i thënë se nuk e kërkoi ai. Antonela: Është duke përdorur shumë ironi e fjalë […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment