January 30, 2023
Portali Shprehja

Mbyllen 15 minutat e para të shtesave, mbetet 1-1 rezultati mes Japonisë dhe Kroacisë

Kanë përfunduar tashmë 15 minutat e para të vazhdimeve në ndeshjen ndërmjet Japonisë dhe Kroacisë.

Rezultati ka mbetur i pandryshuar nga ai i 90 minutave të rregull, 1-1, andaj gjithçka pritet të vendoset në 15 minutat e dyta dhe nëse prapë nuk ka ndryshime rezultati, atëherë fituesi do të përcaktohet pas penalltive.

Për Japoninë golin e ka realizuar Maeda, kurse Ivan Perisic shënoi për Kroacinë.

.

Të Ngjajshme

Shkarkohet Danella Arsovska, nuk është më kryetare e BNJV-së

Finlanda shpresa të anëtarësohet në NATO së bashku me Suedinë

“Shënimi i përvjetorit të Goce Dellçevit”, Spasovski: Nuk do të lejojmë kurrfarë incidenti

Leave a Comment