14.1 C
Skopje
July 15, 2019
Feja Islame

Më datë 22.02.2019, rreth orës 12:15, në Larushk, shtetasja E.A., 35 vjeçe, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur më një shtyllë, ku për pasojë ka gjetur vd*kjen. Në vendngjarje ndodhet grupi Hetimor dhe po punon për përcaktimin e shkakut të ak*identit.

Tact

Nipi ia vendos kamerën gjyshes, shikoni çfarë bën ajo teksa fleNjë video është publikuar në Facebook, që tregon kujdesin që gjyshet e kanë për nipërit e tyre, pavarësisht moshës që kanë.

Ai i vendosi asaj një kamerë të fshehtë përderisa ishte duke fjetur dhe kapi diçka interesante.Videoja e kapur tregon se sado që të jetë rritur nipi, gjyshes përsëri i duket i vogël, transmeton Gazeta Express.Madje, ajo i vendos stola atij që të mos bjerë poshtë nga shtrati.

Djali ve kamerën për të parë se ç'ndodh. Dhe ja ku është gjyshja e tij që sa do që të rritet nipi i duket i vogël. I ve dhe stola mos bjeri poshtë Zoti i mëshiroftë gjyshet tona.

Posted by Merjem Lumi on Monday, October 22, 2018

The post Më datë 22.02.2019, rreth orës 12:15, në Larushk, shtetasja E.A., 35 vjeçe, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur më një shtyllë, ku për pasojë ka gjetur vd*kjen. Në vendngjarje ndodhet grupi Hetimor dhe po punon për përcaktimin e shkakut të ak*identit. appeared first on .

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

VESHJE TË REJA FËMIJËVE PËR BAJRAM

Dy imamët shqiptar që kontribuuan jashtëzakonisht për Ramazan

Letra prekese e djalit drejtuar nënës:”Kjo leter eshte per ty nena ime!”

shprehja