4.3 C
Skopje
December 8, 2019
BLUE

Me dekolte të hapur, Fjolla Morina provokon nga vetura

Fjolla Morina dukej shumë joshëse në paraqitjen e radhës.

Pas mesnatës, Fjolla kishte publikuar video, në të cilat shfaqej atraktive në veturë.

Këngëtarja ishte veshur në të zeza, teksa kishte vënë në plan të parë gjoksin e bujshëm dhe e vuri në pah në këtë video.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fjolla Morina është “Lule”, të cilën e solli në duet me Beraton.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fjolla Morina është “Lule”, të cilën e solli në duet me Beraton.

Artikuj të ngajshëm

Ky është fituesi i çmimit “Best New Artist” në “Kënga Magjike 2019”

shprehja

Mozzik flet për divorcin dhe sqaron një herë e mirë nëse ‘Dhelpër dinake’ është dedikim për Loredanën

shprehja

Jonida Maliqi ndan çmimin “Big Internacional Artist”, ja kush e mori

shprehja