January 17, 2021
Portali Shprehja

Më e re nëna se djali, videoja që po habit botën

Një grua është bërë virale pasi zbuloi që e ngatërrojnë shpesh me motrën e djalit të saj, për shkak të pamjes rinore që ajo ka. Të shumtë janë ata që besojnë se ajo është sa gjysma e moshës që është në të vërtetë.

Dayna Qazi, nga Irvine, Kaliforni, merr shpesh pyetje nëse është motra apo e dashura e djalit të saj adoleshent dhe shumë prej tyre thonë edhe se ajo është më e vogël se ai, transmeton Lajmi.net.

Gruaja tregon se është ‘shoqe e ngushtë’me të birin, të cilin e solli në jetë kur ishte 16 vjeç. /Lajmi.net

Të Ngjajshme

Brenda këtyre bunkerëve do të fshihen miliarderët nëse vjen fundi i botës

admin

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do t’ju habisë

admin

Pse në Britani i kanë nga dy çezme në lavaman? Kjo është historia

admin

Leave a Comment