September 29, 2023
Portali Shprehja

Me fustan të shkurtër dhe çizme të zeza, kryeministrja finlandeze shfaqet mahnitëse

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin bëri përshtypje edhe një herë me stilin dhe paraqitjen e saj në festivalin Flow në Helsinki.

Politikania ishte e veshur me një fustan paksa mbi gju, i zbukuruar me temina dhe i lidhur në bel me një rrip të ngushtë lëkure. Look-u u shoqërua me çizme të zeza, një çantë të vogël zarf dhe syze dielli.

Sanna Marin ka postuar një foto në story-t e saj në Instagram.

Kryeministrja është bërë shpesh virale për paraqitjen e saj.

Ajo është parë më herët me pantallona të shkurtra dhe xhaketë lëkure.

Ajo u shfaq tejet mbresëlënëse në Ruisrock një festival rock që zhvillohet çdo vit në ishullin e Ruissalo në Finlandë.

.

Të Ngjajshme

Si testet e gjakut mund t’i shpëtojnë njerëzit nga ataku në zemër

Si ndikon kafja tek dhimbja e kokës – Cila është doza e saktë ditore që ju duhet të konsumoni

Shenjat që na tregojnë se trupi ka nevojë për pushim

Leave a Comment