January 28, 2022
Portali Shprehja

“Më heq trurin fare”, Donaldi i kthehet Beatrixës: Më dukesh shumë si fëmijë

Qingji i ka përplasur sërish dyshen Beatrix – Donald.

Beatrix është shprehur e mërzitur që Donaldi nuk i ka kushtuar mjaftueshëm vëmendje në zgjedhjen e kafshëve shtëpiake për t’u kujdesur dhe kjo ka shkaktuar përplasjen e dyshes.

Tact Watches

Donaldi i ka thënë Beatrixës se po bën si fëmijë, ndërsa kjo e fundit i ka thënë se e kishte me shumë qef qingjin.

Kjo është një pjesë e debatit të dyshes:

Beatrix: Nuk shkova direkt me e kapë qingjin.

Donaldi: Nuk është problem se e kapa unë qingjin, po pse bën si fëmijë, më heq trurin fare!

Beatrix: Se e kisha me qef shumë.

Donaldi: Të më thuash mua acarues, pse acarues, gjëja që unë e urrej te njerezit është të jenë të bezdisshëm.

Beatrix: Jo unë po ndjehem e bezdisshme.

Donaldi: Të thuash ato gjëra më duken pa sens fare. Mua më dukesh shumë fëmijë.


Të Ngjajshme

Nuk përfundoi, Ana dhe Arjoni së shpejti në gjykatë

Festën nuk e ndal as i ftohti për të nxjerrë gjoksin jashtë

Dikush tjetër ka hyrë në mes, ndahet çifti i aktorëve të njohur

Leave a Comment