May 16, 2021
Portali Shprehja

Me kë hëngri sot drekë Melihate Tërmkolli?

Melihate Tërmkolli, në skenën politike të Kosovës është tash e 30 vjet dhe njihet si një nga femrat më aktive të politikes së dikurshme, por edhe të viteve të fundit. Ish deputetja, për vite me radhë ka dhënë kontribut për vendin, e madje ka treguar se ka shumë guxim, shkruan “Kosovarja”. Edhe tani, kohë pas […]

.

Të Ngjajshme

Rina ndan një foto me flokë të kaltërta

admin

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

Leave a Comment