January 27, 2021
Portali Shprehja

Me këtë veprim Majku zyrtarizon lidhjen me missin kosovar

Reperi Majk përveç jetë profesionale, gjithmonë merr vëmendje edhe me jetën private, që nga ndarja me modelen Majlinda Zeka.

Ai është përfolur shpesh për lidhje të mundshme dashurie, e që kësaj radhe duket se e ka gjetur dashurinë e vërtetë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Në mediet rozë ka disa ditë që qarkullon lajmi se ai ka nisur lidhjen tashmë më missin kosovar Blerta Veseli, ku pati reagime të shumta edhe nga fansat e Majlindës.

Kjo gjë duket se është e vërtetë, e që më këtë veprim i kanë dhënë fund të gjitha dyshimeve.

Duke publikuar një imazh në llogarinë e Blertës, Majku shkroi: “ E hakuar”.

Se si qëndron e vërteta mes të dyve, mbase duhet të presim deri ta konfirmojnë, por një gjë dihet, ata po kalojnë shumë kohë së bashku, dhe duket se po ia kalojnë mjaftë mirë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Era Istrefi reklamon luksin mbrenda veturës luksoze

admin

Leave a Comment