January 27, 2021
Portali Shprehja

“Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, Meta e nis mëngjesin nga Liqeni i Tiranës

Presidenti Ilir Meta e ka nisur mëngjesin e sotëm me një foto nga Liqeni Artificial i Tiranës.

I veshur me një xhup të zi me shkëlqim ai ka marrë një pozë duke buzëqeshur para kamerës. Për presidentin e vendit ka qenë një natë pa shumë orë gjumë dhe më shumë shëtitje në ajër të pastër.

“Mirëmëngjes! Më pak gjumë dhe më shumë oksigjen!”, shkruan Meta.

Të Ngjajshme

Ballafaqim faktesh: Cilat medikamente ndihmojnë ndaj koronavirusit dhe cilat jo?

admin

Finalja me Serbinë, profesori tregon zgjidhjen: Ja opsioni që e mbështesin ndërkombëtarët

admin

Premtimi i Ramës – Ku janë vaksinat e Janarit?!

admin

Leave a Comment