June 27, 2022
Portali Shprehja

Me vallëzimin ngacmues, Era Istrefi nuk lë vend për imagjinatë

Ndërkohë që vazhdon me koncertet muzikore, Era Istrefi po merr gjithnjë e më shumë vëmendje me performancat e saja.

Këngëtarja e njohur për figurën mbresëlënëse trupore ka marrë sërish vëmendjen e fansave me dukjen e saj.

Tact Watches

Në koncertin e radhës, 27-vjeçarja është shfaqur me një fustan të shkurtër që ia theksonte linjat e admiruara.

Dhe derisa merrte gjithë vëmendjen me dukjen e saj, ajo e ka rrëmbyer spektaklin edhe me vallëzimin ngacmues.

E shoqëruar nga dy valltare, Era ka bërë ‘twerk’ ndërkohë që interpretonte hitin e saj të fundit, “TKRKT”.


Të Ngjajshme

Revista amerikane shkruan për rikthimin e Sunny Hill: Ndodhi pas mosmarrëveshjeve politike

Janet Jackson poston një foto të rrallë me Michael Jackson në përvjetorin e vdekjes së tij

Pse na flihet gjumë pasi hamë drekë?

Leave a Comment