January 21, 2021
Portali Shprehja

Meda dhe Lulja sërish prindër?

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive. Në foton e fundit nga pushimet, barku i Lules duket shumë i fryrë.

A janë ҫifti në pritje edhe të një fëmijë?!


Të Ngjajshme

Aktorja tregon hapur: Gjatë karantinës burri më ka rrahur

admin

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

admin

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Leave a Comment