May 28, 2022
Portali Shprehja

Mediat, Barcelona ka zhvilluar takim me Solerin

Karlos Soler është lojtari më i komentuar i ditëve të fundit në Spanjë. Ylli i Valencia po lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Barcelonës dhe për këto zëra ka reaguar edhe skuadra aktuale e tij, Valencia.

Tact Watches

Megjithatë, gazetari Zherard Romero vazhdon të insistojë se një takim ka ndodhur. Ai thotë se takimi mes drejtuesve të Barcës dhe atyre të Valencia, ka ndodhur gjatë javës së kaluar.

Barcelona ka kontaktuar me lojtarin edhe gjatë janarit, por nuk ka pasur lëvizje konkrete. Tani mbetet të shihet nëse gjatë verës Barcelona do të arrijnë të transferojnë Solerin, një futbollist që luan në pozitat e mbrojtësit të krahut të djathtë ose në mesfushë.

.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment