September 27, 2022
Portali Shprehja

Megan: Dëshiroj burrë, por partneren e radhës dua që të jetë grua

Biseksualja Megan Barton – Hanson dëshiron që të jetë në lidhje me një burrë por në një intervistë ka thënë se dëshiron që lidhja e saj e radhës të jetë me një grua “që ka dëshirë të jetë dominuese në seks”.

“Dëshiroj të martohem me një burrë, por me pëlqen të shtrihem në krevat edhe me vazja”, ka thënë ajo.

Ylli i Love Island (28), e cila tregoi që më 2019 që është biseksuale, parashikon që të martohet me një burrë pas lidhjes së saj të gjatë me yllin e Towie, Jame Lock (35), por për momentin ajo dëshiron të jetë bashkë me një femër.

Në një intervistë ekskluzive, Megan, e cila bëri një fotosesion për koleksionin e brendit te të brendshmeve “Wolf & Whistle”, ku ajo tha që ajo beson se “burrat janë përgjigje për gjithçka” për “vajzat e humbura” por derisa ajo po plaket por kërkon dikë që ajo “e do më të vërtetë” që të martohet më të. /GazetaExpress/


Të Ngjajshme

Horoskopi ditor, e martë 27 shtator 2022

Learta e etur për të marrë dorë në dasma

Gazetari i njohur shkon i paftuar në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

Leave a Comment