April 16, 2021
Portali Shprehja

Megi Pojanin e pyesin: A t’japin n’katun?

Megi Pojani është njëra nga aktoret që ka marr pjesë në shumë filma duke u veçuar si një femër e suksesshme.

Ajo përveç profesionit të saj, njihet edhe si femër joshëse, që ka linja perfekte.

Secilin publikim në Instagram ajo kujdeset të josh ndjekësit e saj duke ekspozuar pasuritë trupore.

Edhe sot ndau disa imazhe para pasqyrës duke çmendur të gjithë me bukurinë e saj.

Nuk janë të rralla komentet duke i shprehur dashurinë dhe simpatinë që kanë ndaj saj.

E sot ajo mori një ‘propozim’ për martesë nga një fans i saj.

“A tjepin nkatun”, ishte pyetja e tij, në të cilin Megi akoma nuk i është përgjigjur./


Të Ngjajshme

Mihrije me plotë buzëqeshje pranë qenit

admin

Liberta për veten: Jam pak si kumbull e pak si hurme…

admin

Jo vetëm Tayna e Dafina, edhe Kida e Fifi kanë prishur raportet

admin

Leave a Comment