May 11, 2021
Portali Shprehja

“Meguana” brendi numër një i veshjeve sportive për fitness

Keni filluar palestren, por nuk po ndiheni komod me veshjet me të cilat po ushtroni ? Ka një vend që mund të bëni zgjedhje ideale dhe të shkëlqyer. “Meguana” është një brand i ri i fokusuar kryesisht në veshjet sportive për fitness, por edhe veshjet sportive daily. Prioritet kryesor në “Maguana” është cilësia e lartë […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment