December 3, 2020
Portali Shprehja

Melinda Ademi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Melinda Ademi është bërë figurë e njohur për publikun shqiptar që kur ishte 16 vjeçare.

Ajo i kushtojë rëndësi të madhe krijimit të hiteve, më të cilat ka arritur të kryesojë në top listat vendore, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e përkushtuar mjaftë në punën e saj, ajo ka bërë të ketë rreth vetes miq e dashamirë të shumtë të cilët kujdesen që gjithmonë ta befasojnë atë në forma të ndryshme.

Duke qenë e bekuar me ata që e rrethojnë, sot me rastin e ditëlindjes i organizuan një ndenje të bukur, duke i bërë dhurata të shumta.

Nga një ambient i bukur, Melinda u shfaq e lumtur pranë tyre.

Sigurisht fansat e saj janë kuriozë të dinë se sa vite mbushi sot reperja e famshme.

Ajo po feston ditëlindjen e 25-të, duke gëzuar famë dhe respekt nga të gjitha moshat.

Ja disa pamje nga befasia që ia organizuan miqtë e saj./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Kimin fustani i ngushtë e bën të duket tejet joshëse

admin

Modelja e njohur e bën ‘nxehtë’ para ndjekësve

admin

Kunata e motrave Musatafa ndan momentin duke shkëmbyer puthje me burrin

admin

Leave a Comment