November 28, 2020
Portali Shprehja

Melinda surprizohet me dy buqeta lule

Rep artistja kosovare Melinda Ademi sot ka festuar ditëlindjen, urimet dhe imazhet e shumta pushtuan instagramin e saj.

Është vet këngëtarja që nga mëngjesi e gjerë tani ajo që ka ndarë çdo moment të kësaj dite, madje edhe dhuratat, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse ajo deklarohet se është beqare por sot për ditëlindje mori dy buqeta me lule.

A thua vallë kush është personi që e vlerëson kaq shumë Melindën, një shok apo më shumë se shok?

Kjo mbetet për tu parë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Franceska Jaçe edhe sot e tregon gjoksin gjigant

admin

Gold AG lanson këngën “Babë e djalë”

admin

Nënë e bijë të veshura kuq e zi, urojnë festën e flamurit

admin

Leave a Comment