May 16, 2021
Portali Shprehja

Melisa e merrë Andin në klipin e saj

Melisa dhe Andi vazhdojnë t’ua bëjnë kokën lëmsh të gjithëve. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa Lleshi së fundi e konfirmoi projektin e ri muzikor, të cilin do ta publikojë shumë shpejt. Kënga e re e Melisës vjen e vizualizuar edhe me klip, ndërsa pritet që pjesë e tij të jetë edhe Andi Shehu, me të cilin […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment