November 28, 2020
Portali Shprehja

Menaxheri i “Fenomenit” të ri: Inter-i? Mund të them se…

Kaio Jorge është gati të zbarkojë në Europë.

Menaxheri i talentit 18 -vjeçar të Santos-it, Marcos Vazquez Diaz, ka folur për FcInter1908.it.

“Kaio është një Fenomeno, pa dashur të minimizoj dhe me gjithë respektin për Fenomenin origjinal”, ka thënë ai.

“Inter-i? Mund të them se karriera e tij do të vazhdojë në Europë. Kemi shumë kërkesa nga Gjermania, Italia dhe Spanja”.

“Tani duhet të zgjedhim ekipin më të mirë për të”.

.

Të Ngjajshme

Maradona i bashkon të gjithë, shikoni videon që ka bërë xhiron e botës

admin

Guardiola tregon momentin e dhimbshëm të Sergio Aguero pas ndarjes nga jeta të Maradona!

admin

Tuchel i ka orët e numëruara, zbulohet plani i Leonardo-s

admin

Leave a Comment