Menduh Thaçi: ‘Pyetni Ali Ahmetin kush është ‘Baba’ (VIDEO)

Në debatin televiziv ‘Click plus’ i ftuar sonte është kreu i PDSH-së Menduh Thaçi i cili et mbi situatën politike dhe kalkulimet e mundëshme për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare.

I pyetur mbi atë që thuhet se BDI është nana e madhe në skenën politike, Thaçi thotë se duhet pyetur në këtë rast kush është babai. ‘Nëse BDI është nana e madhe, duhet të pyesni kush është babai, unë jam super babai i BDIsë’, ka thënë kështu Thaçi.

Thaçi në#ClickPlus: “Mua mund të më thonë se jam “super baba” i BDI-së”

Gepostet von TV21 am Montag, 13. Januar 2020

Të ngjajshme

Vetëvrasja e dyfishtë e binjakëve aktorë: Njërit i ra kanceri, tjetri s’donte të jetonte pa të

shprehja

Instagrami fshin postimet që mbështesin gjeneralin e vrarë iranian

shprehja

Irani mohon sërish pretendimet se ka goditur me raketë avionin ukrainas

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë