Menduh Thaçi: ‘Pyetni Ali Ahmetin kush është ‘Baba’ (VIDEO)

Në debatin televiziv ‘Click plus’ i ftuar sonte është kreu i PDSH-së Menduh Thaçi i cili et mbi situatën politike dhe kalkulimet e mundëshme për zgjedhjet e parakohëshme parlamentare.

I pyetur mbi atë që thuhet se BDI është nana e madhe në skenën politike, Thaçi thotë se duhet pyetur në këtë rast kush është babai. ‘Nëse BDI është nana e madhe, duhet të pyesni kush është babai, unë jam super babai i BDIsë’, ka thënë kështu Thaçi.

Thaçi në#ClickPlus: “Mua mund të më thonë se jam “super baba” i BDI-së”

Gepostet von TV21 am Montag, 13. Januar 2020

Të ngjajshme

Pendarovski dhe Janakakis promovuan për bashkëpunim mes të rinjve

shprehja

Qytetarët që dalin nga shteti duhet të nënshkruajnë deklaratë se tre muaj nuk kthehen

shprehja

Pas zjarrit në Australi krijohen re të çuditshme

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë