June 21, 2021
Portali Shprehja

Merr fund makthi, Zlatan rikthehet në stërvitje!

Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic është rikthyer në stërvitje me Milanin sipas asaj që shkruan Gazzetta dello Sport. Suedezi iu bashku ekipit paraditën e sotme për të punuar përpara ndeshjes kundër Interit.

Shtatlarti humbi ndeshjet e fundit, pasi ishte i prekur nga COVID-19. Zlatan rezultoi negativ në dy testet e fundit dhe iu rikthye stërvitjes me skuadrën e tij.

Ai ia doli të bashkohej me “Djallin” përpara ndeshjes së rëndësishme kundër Interit. Milani e ka nisur mjaft mirë kampionatin italian, pasi ka 9 pikë të plota me 3 ndeshje të luajtura.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment