May 20, 2022
Portali Shprehja

Mes përqafimesh dhe puthjeve, Beatrix dhe DJ Dagz takohen për herë të parë pas BB VIP

Gjatë banimit në “Big Brother VIP”, përpos keqkuptimeve artistët krijuan edhe lidhje të ngushta.

Mes tyre edhe Arbër Gumnishta dhe Beatrix Ramosaj, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Sot, dyshja kanë realizuar takimin e parë pas spektaklit të famshëm.

Ata kanë postuar video në InstaStory ku janë shfaqur duke u përqafuar e puthur nga malli.


Të Ngjajshme

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Sahides e Safetes era ju fluturon fustanet

Pas përfundimit të Eurovisionit, Ronela kthehet në Shqipëri: Kam tre javë që qaj nga emocionet dhe tani gjithçka ka mbaruar

Leave a Comment