November 30, 2020
Portali Shprehja

Mesfushori bën bllokadë, nuk dëshiron të largohet nga Juventusi!

Sami Khedira do të rikthehet në stërvitje me Juventusin këtë javë. Gjermani nuk është në planet e trajnerit Andrea Pirlo, por nuk ka asnjë ofertë për t’u larguar.

Kampionët e Italisë duan t’i prishin kontratën për ta nxjerrë të lirë në treg, por 33-vjeçari nuk po pranon. Ai dëshiron që të rikthehet në ekip dhe të nisë nga përgatitjet.

Mesfushori i kristaltë ka kontratë deri në vitin 2021 me Juven dhe shanset janë që ta vazhdojë. Di Marzio bën me dije se drejtuesit e Juves po mundohen që ta prishin një vit para.

.

Të Ngjajshme

Ankohet portieri Ederson: Ceni? Guardiola nuk më beson kurrë!

admin

Javi Martinez hedh pikëpyetje mbi të ardhmen e tij te Bayern!

admin

Juventusi hedh sytë në Spanjë, përgatit ofertën për mbrojtësin e Atleticos

admin

Leave a Comment