January 23, 2021
Portali Shprehja

Messi ndan foton më të mirë të fëmijëve

Ylli i Barcelonës, ka shpërndarë një fotografi të djemve të tij.

Krahas njëri- tjetrit Thiago, Ciro dhe Matedo duken si mos më mirë.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Vlen të përmendim faktin se 33 vjeçari kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në vitin 2017, me Antonela Roccuzzo.


Të Ngjajshme

Reperja kosovare tregon pamjen e saj në fund të shtatzënisë

admin

Luana shfaq këmbët e gjata në këtë veshje

admin

Violetë Kukaj tregon kujtimin më të veçantë që ka nga nëna e ndjerë

admin

Leave a Comment