January 16, 2021
Portali Shprehja

Messi rikthehet në stërvitje, Koeman merr lajmin e madh!

Lionel Messi donte të largohej nga Barcelona, por nuk u lejua nga klubi që të ndodhte diçka e tillë. Argjentinasi nuk iu është bashkuar shokëve të tij në stërvitje dhe kjo pritet të ndodhë së shpejt.

Argjentinasi duhet të kryejë fillimisht testet mjekësore, pra testin e COVID-19 dhe më pas të dalë dhe në stërvitje. Diçka e tillë pritet të ndodhë ditën e hënë.

Futbollisti do të bëjë testimet dhe më pas do t’i bashkohet skuadrës së tij. Trajneri Ronald Koeman do ta ketë për herë të parë në urdhra në fillim të javës.

.

Të Ngjajshme

Video: Chelsea fiton me shumë vuajtje, ekipi i Lampard nuk bind

admin

Koeman “thumbon” Realin dhe flet për Leo Messin!

admin

Video: Dortmund barazon me një gol të bukur, Reues gabon gjithçka për të kaluar në avantazh

admin

Leave a Comment