January 22, 2021
Portali Shprehja

MESSI ZBRAZ THESIN: Ja si më mashtroi Bartomeu! Vendosa për Burofax vetëm për këtë motiv

Lionel Messi ka dhënë tani pasdite një intervistë për Goal.com (ekskluzive) duke folur mbi gjithçka dhe treguar të vërtetën e tij mbi divorcin me Barcelona dhe raportin me Bartomeu.

Presidenti gjithmonë më thoshte: kur të mbarojë sezoni, vendos nëse qëndron apo largohesh. Por ai kurrë nuk vendosi një datë. Burofax ishte thjesht për ta zyrtarizuar që ai nuk po ndiqte rregullat, për të mos u përleshur sepse nuk doja të luftoja me klubin”

.

Të Ngjajshme

Frika për stolin, trajneri Lampard hedh poshtë zërat!

admin

Perotti mbyll sezonin pas dëmtimit unik. Fenerbahce: “Nuk kishim parë kurrë një gjë të tillë”

admin

Ish-e fejuara “thumbon” Morata-n: Nuk e ka pranuar kurrë që…

admin

Leave a Comment