May 28, 2023
Portali Shprehja

Messi, zbulimi në darkën me Jordi Alba Busuqets: ja çfarë është thënë

E ardhmja e Lionel Messi-t mbetet akoma e paqartë. Pleshti mund të largohet nga PSG, por skuadra e ardhshme është një mister.

Më shumë dyshime kanë ardhur pasi Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë në lidhje me një darkë mes ish-shokëve të skuadrë stë zhvilluar në Paris.

Javën e kaluar, ka shpjeguar media iberike, Messi është takuar në Francë me Jordi Alba, Sergio Busquets dhe Sergi Roberto dhe gratë respektive.

Gjatë mbrëmjes, shtatë herë fituesi i Topit të Artë duket se u ka shpjeguar ish-shokëve të skuadrës te Barcelona se nuk ka marrë asnjë ofertë nga klubi katalanas për sezonin e ardhshëm.

Një zbulim që mund të ketë ndikuar edhe në vendmimin e Busquets dhe Jordi Alba për t’i thënë lamtumirë klubit blaugrana.

.

Të Ngjajshme

Super Hysaj, Lazio fiton në minutën fundit pas gafës (Video)

admin

Cili klub fiton më shumë nga sponsorët? Ja 10 vendet e para

admin

Di Maria zbulon lojtarin më befasues të Juves dhe atë më argëtuesin

admin

Leave a Comment