July 28, 2021
Portali Shprehja

Mevlani kujton kohën e artë, zbulon një moment emocional me Ledjanën

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, së fundi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instastory përmes mundësis ku mund të parashtrojnë pyetje. E si gjithnjë, pyetjet rreth Ledjanës, ish të dashurës dhe ish – konkurentës, nuk kanë munguar, shkruan “Kosovarja”. “Cili ka qenë momenti më i mirë me Ledjanën?”, ishte njëra prej pyetjeve të […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment