January 23, 2022
Portali Shprehja

Mexhiti: Qendrimi im për ministrat e BDI-së nuk ndryshon (Video)

Nënkryetari i BDI-së dhe deputeti i kësaj partie Izet Mexhiti, nuk shpalos vendimin e tij, nëse do të votojë apo jo Qeverinë e re të Kovaçevskit, shkruan gazeta LAJM. “Do të shohim”, është përgjigja e tij kur pyetet si do të votojë për Qeverinë e re. “Qendrimi im për ministrat e BDI-së mbetet i njejtë. Ka akoma mosmarrëveshje por do t’i diskutojmë brenda partisë për të bërë një BDI më të fortë”, u shpreh Mexhiti./Gazeta LAJM.

Tact Watches

Të Ngjajshme

VMRO-DPMNE do të propozojë heqjen e Qeverisë teknike 100 ditë para zgjedhjeve

admin

LSDM: Punëtorët që punojnë të dielën kanë paga ditore më të mëdha

admin

Kasami kontribuoi personalisht në pastrimin e rrugëve në Tetovë

admin

Leave a Comment