June 27, 2022
Portali Shprehja

Mickoski: Kovaçevski duhej ti thotë Ramës, ti nuk kupton as histori as gjeografi (Video)

Kryetari i VMRO-DPMNE-së gjatë tubimit të sotëm para qeverisë tha se Kovaçevski në momentin kur Edi Rama i u drejtua ashtu duhej të kthehet dhe ti thotë Ramës: Ju nuk kuptoni gjeografi e shumë më pak histori, kjo është Maqedonia ime. /KlanMacedonia/

Tact Watches

Të Ngjajshme

Temperaturat e larta shqetësim për qytetarët

Anijet shkaktojnë ndotjen e liqenit të Ohrit

Çfarë dimë deri tani për fisin më të izoluar në botë?

Leave a Comment