December 4, 2021
Portali Shprehja

Mickoski përfundon në spital: Ndihem mirë!

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka publikuar fotografi nga spitali, shkruan TV21. Ai shkruan se ka pasur intervenim të lehtë kirurgjik.

“Një ditë dinamike. Një deputeti i rrëmbyer, krim, shantazh, turp, dhe normalisht dëshira më e madhe e LSDM-BDI-së që unë të mos isha në politikë… Dhe pas 45 minutash të një intervenimi të lehtë kirurgjik, ndihem mirë”, ka shkruar Mickoski.

Tact Watches

Mickoski falënderon personelin mjekësorë ndërkaq thotë se vazhdon betejën politike, siç shkruan ai “Të bashkuar për një të ardhme të re në Maqedoni”.

Të Ngjajshme

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Marrëveshja Zaev Gashi shtyhet sërish, ai po ngjanë serialit Feride

admin

Antovski: Sërish do të ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Leave a Comment