August 2, 2021
Portali Shprehja

Mickoski përshëndet pranimin e rezolutës nga ana e LSDM-së

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski ka përshëndetur atë që LSDM-ja do ta pranoj rezolutën e VMRO-DPMNE-së për vijat e kuqe në kontestin me Bullgarinë, të cilën VMRO-DPMNE-ja e ka parashtruar në Kuvend. Kreu i VMRO-DPMNE-së shpreson që deklarata të jetë e sinqertë dhe se socialdemokratët nuk do ta bllokojnë miratimin e kësaj rezolute në Kuvend.

.

Të Ngjajshme

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

ASH-AAA: Zaev e Ahmeti ia kanë kaluar Gruevskit për blerjen e veturave luksoze

admin

Qeveria do të ndërrojë makinat! Rreth 2 milion euro për huazimin e makinave të reja

admin

Leave a Comment