October 21, 2021
Portali Shprehja

Mickoski: Taravari fiton bindshëm në Gostivar, Murseli në Tetovë

Mbrëmë në debat zgjedhore në TV21, i ftuar është kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski.

Mickoski ka deklaruar se kandidatët e ASH-AAA, Arben Taravari në Gostivar dhe Vullnet Murseli në Tetovë do të fitojnë bindshëm.

Të Ngjajshme

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

admin

Hoxha: Nuk jemi kundër që Alternativa të jetë në qeveri, edhe nëse e mbështesin Teuta Arifin në Tetovë

admin

Kapet dorë në rrugën Prilep-Manastir, arrestohet shoferi

admin

Leave a Comment