Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
Milan-Zaniolo, një telefonatë nga Amerika mund të hapë dritën jeshile! Roma sonte ia bëri të qartë Milanit – Portali Shprehja
Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
February 3, 2023
Portali Shprehja

Milan-Zaniolo, një telefonatë nga Amerika mund të hapë dritën jeshile! Roma sonte ia bëri të qartë Milanit

Nicolò Zaniolo dëshiron vetëm Milanin. Tani duhet të kuptojmë nëse do ta ketë deri të martën e ardhshme apo korrikun e ardhshëm. Nicolò ende shpreson se kjo do të ndodhë deri të martën. Ndërkohë që prej pasdites së djeshme kanë përfunduar kontaktet me çdo klub tjetër.

Tani i takon Roma-s që mund të refuzojnë në mënyrë legjitime çdo lloj oferte dhe ta gjejnë veten të ndarë në shtëpi me lojtarin. Ndërkohë kontaktet kanë vazhduar, nën radar. Lajmi: Paolo Maldini pret dritën jeshile të pronarit Cardinale për të paraqitur një ofertë duke filluar nga një bazë prej 22-24 milionë euro plus ndonjë bonus.

Një ofertë e drejtpërdrejtë, ose me një detyrim shumë më të thjeshtë se ai që lidhet me kualifikimin e kuqezinjve në Champions League. E gjithë kjo sepse Maldini synon të shmangë që Zaniolo të jetojë katër ose pesë muaj në pritje, duke marrë parasysh marrëdhëniet e komprometuara në mënyrë të pariparueshme.

Propozimi i mëparshëm (huazim me detyrim blerje në rast të Champions League) nuk u zyrtarizua kurrë nga Milani, por vetëm u njoftua. Dhe Roma rezistoi. Kontaktet me Saint-Maximin, anësorin sulmues të Newcastle, kanë arsye të ekzistojnë jo vetëm sepse raportohen nga një burim autoritar siç është Footmercato.

Është e qartë se Milani do të mendonte për një huazim me të drejtë blerjeje, por ata janë ende duke punuar për Zaniolo-n dhe më pas do te vendosin.. Newcastle sot kerkon mbi 30 mln euro dhe duket shume per kuqezinjte.

.

Të Ngjajshme

Anulohet gol i Real Madrid, VAR thërret arbitrin pasi realizon Rudiger (PAMJET)

admin

ASENSIOOOOOOOOOOOO EUROGOL! Real Madrid brenda 3 minutash realizon dy herë. Dyfishon Vini Jr (PAMJET)

admin

Juventusi harron penalizimin dhe Serie A, kualifikim në gjysmëfinale Kupe me golin e Bremer (PAMJET)

admin

Leave a Comment