December 2, 2020
Portali Shprehja

Milani me dy mungesa ndaj Napolit, Pioli publikon listën e lojtarëve!

Milani do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Napolit. Sfida ndërmjet kuqezinjëve dhe napolitanëve do të luhet prej orës 20:45, në stadiumin “San Paolo”.

Ekipi kuqezi që kryeson dhe kampionatin italian ka përzgjedhur dhe lojtarët që do t’i ketë të gatshëm në ndeshjen e sotme. Ka dy mungesa të rëndësishme për ekipin e “Djallit”, pasi Rafael Leao nuk do të jetë i gatshëm, ashtu si Musacchio.

Lista kuqezi anti-Napoli
Portierë: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Tătărușanu.
Mbrojtës: Calabria, Conti, Dalot, Duarte, Gabbia, Hernández, Kjær, Romagnoli.
Mesfushorë: Bennacer, Çalhanoğlu, Castillejo, Díaz, Hauge, Kessie, Krunić, Saelemaekers, Tonali.
Sulmues: Colombo, Ibrahimović, Rebić.

.

Të Ngjajshme

Lukaku e pranon: Jam i zemëruar, ishim me fat në fund! Ja pse bëja gjeste ndaj ekipit sidomos 45′ e para

admin

Klopp, i papërmbajtshëm: Fitorja më e jashtëzakonshme. Ai ishte fantastik

admin

“Jemi gjallë, kjo ka rëndësi tani”, Conte lumturohet pas fitores dhe i jep merita Gladbahut

admin

Leave a Comment