September 29, 2022
Portali Shprehja

Milevski me formacion të “kujdesshëm” ndaj Gjeorgjisë

Maqedonia do ët zhvillojë përballjen e parafundit të Ligës së Kombeve, kundër Gjeorgjisë në Tbilisi, ndërsa dy orë para kësaj sfide, Blagoja Milevski, shpalosi listën e futbollistëve.

Në portë do të jetë DImitrievski, ndërsa para tij janë Alioski, Vellkovski, Musliu dhe Zajkov. Ndërkohë në mesfushë do të jenë Ashkovski, Spirovski, Bardhi dhe Elmas.

Ndërkohë sulmi do të drejtohet nga Ristovski dhe Miovski.

 

.

Të Ngjajshme

Putin është i gatshëm t’i sakrifikojë 500 mijë rusë nëse duhet për pushtimin e Ukrainës

BE transferon mbi 5 milionë euro në buxhetin e Kosovës

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Leave a Comment