April 16, 2021
Portali Shprehja

‘Miliraderja’ me famë botërore s’është në gjendje ta shëroj mikun e saj, kërkon ndihmë!

Kylie Jenner është kritikuar pasi bëri thirrje për ti ndihmuar mikut të tij për shkak të një operimi në tru.

Operimi kushton 50,000 euro dhe Kylie ka kërkuar nga ndjekësit ta ndihmojnë atë.

Por fansat e saj kanë reaguar,, për shkak se sic dihet botërisht, Kylie është miliardere dhe mund t’ia kryej vet shpenzimet.

Artisti u plagos rëndë në një aksident automobilistik.


Të Ngjajshme

Pas ndarjes me Norën, a e takon Robert Berisha vajzën e parë?

admin

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Leave a Comment