May 16, 2021
Portali Shprehja

Miloti bëhet romantik për gruan, ka një urim të veçantë për të

Tashmë Miloti dhe Belkizja janë një nga çiftet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, shkruan “Kosovarja”. Miloti njihet si futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës në futboll dhe i Bremenit në Gjermani, ndërsa Belkizja nuk shquhet për ndonjë profesion, por ajo falë famës së bashkëshortit ka fituar shumë ndjekës në rrjete sociale. Sot ka festuar ditëlindjen […]

.

Të Ngjajshme

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Gold Ag edhe kur vozitë veturë djalin e mban në prehër

admin

Leave a Comment