January 20, 2021
Portali Shprehja

Miloti dhe Erxhina me një moment intim nga plazhi

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi mbetët i dalluar në shumë aspekte.

Si në profesion, ashtu edhe në jetën private ai qëndron aktiv në lajmet rozë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këto ditë derisa po relaksohen në pushime, dyshja po ndajnë momente të shumta për ndjekësit.

Në imazhin e fundit që kanë postuar, shihen duke shkëmbyer dashuri në një hapësirë të mrekullueshme.

Theksojmë, çifti janë prindër të dy fëmijëve.


Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment