June 22, 2021
Portali Shprehja

Mimoza Mustafa publikon një fotografi të nënës dhe ju do të habiteni sa shumë ngjajnë

Sot feston ditëlindjen nëna e këngëtares së njohur kosovare, Mimoza Mustafës. Këngëtarja ka ndarë në rrjete sociale një fotografi të nënës së saj dhe i ka dedikuar një urim të ndjerë me rastin e ditëlindjes, shkruan “Kosovarja”. “Gezuar ditelindjen Mami, u befsh 100. Shnet e jete” ka shkruar ajo në mbishkrim. Ajo që bie menjëherë […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment