April 16, 2021
Portali Shprehja

Mimoza Mustafa veshet krejt ngushtë

Këngëtarja kosovare edhe sot ka befasuar me veshjen e saj.

Mimoza Mustafa është shfaqur veshë krejt ngushtë, duke përngjarë në vajzat e reja, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka veshur një palë leginse dhe një sako serioze, që e bën të duket unike në stilin e saj.

Ndryshe, Mimoza dhe Shkumbini ende mbahen mend për hitin e tyre ‘Lule Mimoze’.


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment