September 27, 2022
Portali Shprehja

Mimoza vetëm po rinohet

Mimoza Mustafa po bën ndryshime të shumta tek vetja, ku vështirë të njihet që është ajo.

Duke u kujdesur në mënyrë maximale për vetën, gjithmonë duket perfekte dhe shkëlqen, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh të fundit që ka publikuar, me grimin profesional këngëtarja duket si vajzë e re.

Theksojmë, edhe në skenën muzikore ajo mbetët emër i dalluar me suksese të shumta.


Të Ngjajshme

Rriten rastet e diabetit te fëmijët, mos neglizhoni këto simptoma

Plator Abazi në moment mjaftë romantik me Tringen

Paratë e Trustit që s’iu dhanë qytetarëve po i ha inflacioni

Leave a Comment