January 27, 2021
Portali Shprehja

Mimozën nuk do ta njihni me këtë fustan madhështor

Mimoza Mustafa është një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore.

Duke qenë e dalluar në paraqitjet fizike, ajo shpesh është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Në çdo imazh ajo e dëshmon që është një femër e dalluar dhe e zonja.

Këtë herë, me një fustan të bukur dhe të veçantë shkëlqen dhe mbetet shembull për femrat e tjera.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.


Të Ngjajshme

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Afrona Dika biondina më e bukur që iu kanë parë sytë

admin

Elita me nënën e Gjikos jo vetë re e vjehërr por edhe shoqe

admin

Leave a Comment