September 25, 2022
Portali Shprehja

Mitrovicë, dy vdekje të dyshimta brenda 10 minutave

Dy femra janë gjetur pa shenja jete të premten rreth orëve të pasdites, në Mitrovicë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, viktima në rastin e parë është gjetur rreth orës 18:10.

“Mitrovicë 08.09.2022 – 18:10, është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare, vdekjen e së cilës e ka konstatuar mjeku kompetent. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftim.

Ndërsa viktima tjetër është gjetur rreth orës 18:19 në banesën e saj.

“Mitrovicë 08.09.2022 – 18:19, është raportuar se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete në banesën e saj. Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment