September 26, 2020
Portali Shprehja

Mitrovicë, nën kërcënimin e thikës i grabisin 50 euro shtetasit sirian

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Mitrovicë ka arrestuar tre persona, pasi që dyshohet të njëjtit kanë kryer rastin grabitje ndaj personit Mashkull Sirian.

Të dyshuarit nga viktima nën kërcënimin e thikës i kanë grabitur 50 euro.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment